rektori_nyar_kiemelt_nagy

2018. február 8-án lezajlottak a helyi OFKD fordulók!

2018. február 8-án lezajlottak a helyi OFKD fordulók, ahol a cikkben látható eredmények születtek.

Gratulálunk a versenyzőknek és témavezetőiknek az eredményekhez és hasonló sikereket kívánunk az országos versenyen májusban!

2018. február 8-án 13 órakor került megrendezésre az ORSZÁGOS FELSŐOKTATÁSI KÖRNYEZETTUDOMÁNYI DIÁKKÖRI KONFERENCIA helyi fordulója két helyszínen.

Az I. szekció helyszíne a Marczell György terem volt.

Zsűri elnök: Dr. Körmöczi László egyetemi docens, SZTE, TTIK, Ökológiai Tanszék

Zsűritag: Dr. Geiger János egyetemi docens, SZTE, TTIK, Földtani és Őslénytani Tanszék

Zsűritag: Dr. Kovács Ferenc egyetemi adjunktus, SZTE, TTIK, Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Az I. szekció eredményei letölthetők INNEN!

A II. szekció helyszíne a Gerecs Árpád terem volt.

Zsűri elnök: Dr. Hannus István egyetemi tanár, professzor emeritus, SZTE, Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszék

Zsűritag: Dr. Beszédes Sándor egyetemi tanársegéd, SZTE, MK Folyamatmérnöki Intézet

Zsűritag: Dr. Schrantz Krisztina egyetemi adjunktus, SZTE, Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszék

A II. szekció eredményei letölthetők INNEN!