boritokep

Hallgatói siker a XVI. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencián!

Május 10-12. között az ELTE adott otthont a XVI. OFKD döntőjének, ahol két földrajz alapszakos hallgató is képviselte Intézetünket a Tér- és Geoinformatika Szekcióban.

Arató Csaba a „Gleccserek kiterjedésének változásvizsgálata a műholdas távérzékelés eszközeivel” című dolgozatával vett részt (témavezető: Szatmári József), míg Papp Levente „A közönséges selyemkóró terjedésének vizsgálata és elemzése térinformatikai módszerekkel” című kutatási témáját adta elő (témavezetők: Szatmári József és Szilassi Péter).

Nagy öröm és büszkeség számunkra, hogy Papp Levente országos harmadik helyezést ért el, a főként geográfus mesterszakosokból álló mezőnyben! Ezúttal gratulálunk Leventének és Csabának a sikeres szerepléshez, kutatómunkájukhoz további sok sikert kívánunk!

Papp_Levente

eso02

Tisztelettel meghívjuk az „Extrém csapadék és villámárvíz monitoring, előrejelzés és korai figyelmeztető rendszer fejlesztése a Magyar-Szerb határon átnyúló régió városi területeire„ – URBAN-PREX projekt sajtónyilvános rendezvényére.

Helyszín: Szeged, Egyetem u. 2., 3 emelet, Krajkó Gyula terem

Dátum: 2019.04.25.