szte_ttik_fotokiallitas

Kiváló eredményt ért el Heincz Adrián és Tóth László a Kari élet hallgatói szemmel című fotópályázaton!

Adrián és László képei megtekinthetők itt!

3. helyezett lett Szonda Benjamin mérnökinformatikus, 2. helyezést ért el Heincz Adrián, a Földtudományok doktori iskola hallgatója és a pályázat 1. helyezettje Monostori Tamás molekuláris bionika szakos hallgató lett.

Az egyik különdíjas Tóth László földrajz-történelem osztatlan tanárszakos, a másik különdíjas Alatshan Ahmad Zakaria Moh'd biológus hallgató lett.

Adrián képei:

Kőtengeri reggel

Toth_Laszlo_TerepgyakorlatON

TerepgyakorlatON

A pályázaton elért eredményhez gratulálunk Adriánnak és Lászlónak!