kep_innovacios_dij_1170x431_2019_fekvo1

Ismét lehet pályázni az SZTE Innovációs Díjra

2018. december 19.
1 perc

A Szegedi Tudományegyetem ismét meghirdeti az SZTE Innovációs Díj pályázatot. Az egyetemi kutatók és hallgatók pályamunkáit 2019. március 18. éjfélig várják.

Link küldésLink küldés

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

• Leginnovatívabb TDK munkáért
  • Leginnovatívabb PhD munkáért
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén

A pályázati felhívás és a pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok: nyilatkozat, pályázati adatlap itt letölthetőek.

Benyújtás módja: elektronikus, inno@rekt.szte.hu címre.

A pályázattal kapcsolatban bővebb információt a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság ad a következő elérhetőségeken: telefon: +36 62 546 702; email: inno@rekt.szte.hu.

Link küldésLink küldés