Friss hírek

2018. április 19.

A Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya tisztelettel meghívja Önt a 2018. április 26-án, csütörtökön 17 órakor kezdődő ELŐADÓÜLÉSÉRE.

Dr. Karancsi Zoltán: AZ AURORA BOREALIS NYOMÁBAN ÉSZAK-NORVÉGIÁBAN

A 2019 évi XXXIV. OTDK tavaszi helyi fordulója 2018. május 11-én, pénteken 13:00-kor lesz megtartva!
2018. április 10.

Jelentkezés egy rövid összefoglaló (abstract) leadásával 2018. április 18-ig emailben a szakterületi felelősnél (Dr. Bajmócy Péter egyetemi docens, bajmocypeter@hotmail.com). A dolgozatok leadása elektronikus formátumban ugyanott, 2018. május 2-ig. A formai követelményeket a kari TDK-honlapon, illetve az OTDT honlapján lehet megtalálni. A jövő évi országos konferenciára a részvételt ezen a helyi konferencián, vagy a 2018. novemberében megrendezendő következő helyi konferencián lehet elnyerni. A helyi konferencia időpontjában a hallgatónak jogviszonnyal kell rendelkeznie.

2018. február 17.

Mutasd meg, Te hogy adsz elő, és nyerd meg díjainkat!

Fejleszd előadói képességed, és bővítsd élvezettel szakmai referenciád!

Készülj, jelentkezz, és nyűgözd le a közönséged – legyen szó akár a természettudományokról, vagy valamely művészeti ágról!

Legyél Te a karod sztárja!

Mérd össze előadói képességedet a többi hallgatóval az Összegyetemi fordulóban is!

Nyeremények:

A kari győzteseknek felkészítő workshop a döntőre Várkonyi Andreával!

I-III. helyezett: pénzjutalom + különdíj

Részletek: www.sztehetseg.hu és facebook.com/SZTE.Tehetsegpont