Mit csinál egy földrajz vagy földtudomány szakos hallgató?

A Földrajzi és Földtudományi Intézet az elmúlt évtizedekben Magyarországon az egyik leggazdagabb képzési lehetőséget kínálta, hiszen a földrajz és a geográfus szakjainkon 4 specializációra lehetett szakosodni. Elindítottuk a földtudomány alap- és mesterképzést 2 specializációval, illetve folyamatosan képeztünk – és képzünk – földrajztanárokat is.

Az oktatás hátterét jól felkészült oktatók, a korszerű laboratóriumok, a gyakorlati képzés, és a terepgyakorlatok biztosítják. Az ERASMUS mobilitás segítségével külföldi egyetemeken is szerezhetsz nemzetközi tapasztalatokat.

Intézetünk képzéseit itt tudod megtekinteni.

A 2019. január ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2019 január v4) utolsó módosítás: 2019.01.07. 13:27), illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.

Friss hírek